Hakkımızda
1

Enerjinin verimli kullanılması, son zamanlarda pek çok duyarlı firmanın üzerinde durduğu, aynı zamanda bireysel olarak da desteklenen konuların en başında gelmektedir. Çevreyi koruma farkındalığıyla hareketlenen süreç, üretim maliyetlerinin dünya ekonomisine bağlantılı olarak artmasıyla, koşulsuz bir gereklilik haline dönüşmüştür.

Kurulduğu yıldan bu yana enerjiyi verimli kullanan sistemler üzerine çalışan Meytek Group, bu koşullarda çalışmalarını hızlandırarak, yeni teknoloji takipçiliğini enerji sistemleri üzerine yoğunlaştırmıştır. Ve artık Türk Alman teknolojik işbirliği ile kurduğu "Meytek Enerji" Profsolar marka ve lisansıyla da sektörü desteklemeyi hedeflemektedir.

Profsolar, Meytek Group profesyonelliği ve güveniyle güneş enerjisini yaşamlara taşırken, temiz ve güvenilir enerji kaynağı güneşten aldığı güçle, elektrik enerjisi üretmektedir. İklimsel kontrolün devamlılığını ve doğanın bizlere sunduğu avantajların sürdürülebilirliğini sağlamak için FOTOVOLTAİK ENERJİ'nin artık lüks değil, bir gereklilik olduğuna inanmaktadır.

PV Panel Teknolojisi ile gün ışığından üretilen elektrik enerjisinin en temiz enerji kaynağı olduğunu düşüncesiyle, yüksek kaliteli PV Panel ve Sistemleri üretmektedir. Profsolar, panel üretiminin yanı sıra, yenilikçi yaklaşımları ile bir çok alanda anahtar teslimi PV Panel sistem entegrasyon projelerinde de aktif olarak yer almaktadır.

Profsolar, turizm sektöründe faaliyet gösteren kullanıcılara, inşaat ve mühendislik firmalarına, sanayicilere, kamu kuruluşlarına ve bayilerine yüksek kalite ve müşteri odaklılık prensibi ile PV panellerini sunmaktan gurur duymaktadır.